OKOLÍ

centrum města Brna

Centrum města Brna je vzdáleno z apartmánu přibližně 8 km. Do centra se lze dostat automobilem, případně městskou hromadnou dopravou. Zastávka autobusu č. 49, který jede přímo na hlavní nádraží se nachází 200 metrů od apartmánu. Mezi hlavní památky patří především hrad Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, kostel svatého Jakuba nebo vila Tugendhat.

obchodní centrum Olympia

Přibližně 1500 metrů od apartmánu se nachází obchodní centrum Olympia. Zde můžete navštívit kromě nejrůznějších obchodů, restaurací a kaváren také multikino a venkovní zábavní park pro děti s prolézačkami, horolezeckou stěnou, in-line okruhem a dětským vláčkem.


BVV a Masarykův okruh

Apartmány Senza rooms mají výhodnou polohu vzhledem k Brněnskému výstavišti a Masarykovu okruhu, které se nacházejí v západní části města. Brněnské výstaviště je vzdáleno cca 8 km (10 minut jízdy autem), nebo lze využít městskou hromadnou dopravu (autobus č. 49 a následně tramvají č. 1). Masarykův okruh je vzdálen cca 18 km (15 minut jízdy autem). 

cyklostezka kolem řeky Svratky

V blízkém okolí (500 metrů od ubytování) si můžete zpestřit svůj volný čas cyklostezkou, která vede podél řeky Svratky až k Brněnské přehradě, opačným směrem se po cyklostezce můžete vydat až do Vídně.